Home » Takmičenja » Opštinsko takmičenje iz srpskog jezika 2017.

 
 

Opštinsko takmičenje iz srpskog jezika 2017.

 

Vesti iz naše škole »

Konferencija “Novi lideri”

Učenici Medicinske škole prisustvovali su u velikom broju konferenciji “Novi lideri” održanoj u Regionalnom centru Čačak 21. aprila 2017. god. Cilj...

 

Predstava u Zračku povodom svetskog dana osoba sa autizmom

Učenici Medicinske škole u Čačku izveli su u Ustanovi za dnevni boravak dece, mladih i odraslih sa smetnjama u razvoju “Zračak”, predstavu “Šta...

 

Najčešće bolesti u detinjstvu

O najnovijim aktivnostima pedijatrijske sekcije pročitajte na sajtu školske novinarske sekcije SLAVUJ.

 

Svetski dan voda obeležen u vrtiću “Neven”

Učenici Medicinske škole članovi pedijatrijske sekcije učestvovali su u obeležavanju Svetskog dana voda u vrtiću “Neven”. Pripremili su pano, pesmu,...

 

Dan rasparnih čarapica u našoj školi

Svetski dan podrške deci s Daunovim sindromom, 21. 3. 2017. godine obeležen je i u našoj školi. Ljudi širom sveta...

 
 

Danas, 5.3.2017. godine u Gimnaziji održano je opštinsko takmičenje iz srpskog jezika i književnosti. Učenici naše škole pod mentorstvom svojih profesora postigli su izvanredne rezultate. Svim učenicima i profesorima čestitamo i želimo uspeh u daljem takmičenju.

Rezultati takmičenja preuzeti su sa sajta Gimnazije.

 

Резултати Општинског такмичења из српског језика и књижевности, одржаног у Гимназији, 05.03.2017.

Разред: ПРВИ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

ОДЕЉЕЊЕ

ПРОФЕСОР

ШКОЛА

ПОЕНИ

Тијана Димитријевић

I2

Гимназија, ДИРЕКТАН ПЛАСМАН

Анастасија Рогановић

I5

Гимназија, ДИРЕКТАН ПЛАСМАН

Анђела Василијевић

I1

Драгана Протић

Гимназија

17

Невена Савић

I4

Дејан Крунић

Гимназија

17

Стефана Коминац

I5

Јелена Драмићанин

Медицинска

16

Софија Димитријевић

I7

Слободан Николић

Гимназија

16

Ђина Чолаковић

I5

Јелена Драмићанин

Медицинска

15

Анастасија Мишић

I4

Мица Костић

Медицинска

14

Тамара Веселиновић

I5

Александра Мишић

Гимназија

14

Теодора Лазаревић

I2

Мица Костић

Медицинска

14

Вељко Станковић

I1

Мица Костић

Медицинска

14

Исидора Николић

I4

Дејан Крунић

Гимназија

13

Ана Пејовић

I4

Дејан Крунић

Гимназија

13

Милица Лабудовић

I2

Љубица Спасић

Гимназија

13

Ђурђина Васиљевић

I6

Дејан Крунић

Гимназија

13

Ива Ђенић

I6

Дејан Крунић

Гимназија

13

Ивона Јездимирић

I4

Дејан Крунић

Гимназија

12

Кристина Живанић

I6

Дејан Крунић

Гимназија

12

Маја Гавриловић

I1

Марина Милошевић

Техничка

12

Тијана Лончаревић

I1

Мица Костић

Медицинска

11

Владимир Бошковић

I5

Александра Мишић

Гимназија

11

Кристина Рисимовић

I1

Драгана Протић

Гимназија

11

Филип Белић

Iс1

Тамара Пантовић

Машинско-саобраћајна

10

Ксенија Вулић

I5

Александра Мишић

Гимназија

10

Ива Ђурђевић

I1

Мица Костић

Медицинска

10

Александра Јелушић

I6

Дејан Крунић

Гимназија

10

Андреа Ненадић

I9

Александра Мишић

Гимназија

9

Невена Јовићевић

I4

Дејан Крунић

Гимназија

8

Јована Јовићевић

I4

Дејан Крунић

Гимназија

8

Андријана Вранић

Iс2

Марина Давидовић

Машинско-саобраћајна

7

Павле Васовић

I1

Марина Милошевић

Техничка

7

Кристина Ђуровић

I4

Тамара Пантовић

Машинско-саобраћајна

6

Јана Јојић

I1

Мица Костић

Медицинска

5

Јана Илић

Iс2

Марина Давидовић

Машинско-саобраћајна

5

Бојана Величковић

Iс1

Тамара Пантовић

Машинско-саобраћајна

4

Милош Матијевић

I4

Дејан Крунић

Гимназија

4

 

Резултати Општинског такмичења из српског језика и књижевности, одржаног у Гимназији, 05.03.2017.

Разред: ДРУГИ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

ОДЕЉЕЊЕ

ПРОФЕСОР

ШКОЛА

ПОЕНИ

Луна Павковић

II1

Сања Перовановић

Медицинска

19

Марија Кувекаловић

II1

Сања Перовановић

Медицинска

18

Никола Стојановић

II1

Александра Мишић

Гимназија

18

Марко Томић

II1

Александра Мишић

Гимназија

18

Матија Ковић

II

Сања Перовановић

Медицинска

18

Јелена Благојевић

II

Сања Перовановић

Медицинска

18

Даница Јовашевић

II

Сања Перовановић

Медицинска

18

Анђела Ивановић

II

Сања Перовановић

Медицинска

18

Михајло Ивановић

II5

Сања Перовановић

Медицинска

17

Кристина Гојковић

II5

Сања Перовановић

Медицинска

17

Милица Миловановић

II1

Александра Мишић

Гимназија

15

Јасмина Вучићевић

II1

Сања Перовановић

Медицинска

15

Ања Радоњић

II1

Александра Мишић

Гимназија

15

Јелена Вићентијевић

II4

Сања Перовановић

Медицинска

14

Ивана Ћирић

II5

Александра Мишић

Гимназија

14

Јована Јевремовић

II7

Биљана Бојовић

Гимназија

14

Филип Ристановић

II1

Сања Перовановић

Медицинска

13

Николија Петковић

II7

Биљана Бојовић

Гимназија

13

Михајло Ћерамилац

II2

Марина Давидовић

Машинско-саобраћајна

12

 

Резултати Општинског такмичења из српског језика и књижевности, одржаног у Гимназији, 05.03.2017.

Разред: ТРЕЋИ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

ОДЕЉЕЊЕ

ПРОФЕСОР

ШКОЛА

ПОЕНИ

Наталија Глишовић

III

Медицинска школа, ДИРЕКТАН ПЛАСМАН

Анђела Обрадовић

III 3

Гимназија, ДИРЕКТАН ПЛАСМАН

Јелена Весковић

III1

Биљана Бојовић

Гимназија

18

Милица Радовановић

III1

Биљана Бојовић

Гимназија

17

Теодора Ћендић

III8

Ана Ранђић

Гимназија

15

Марија Вучетић

III5

Сања Перовановић

Медицинска

13

Рада Новитовић

III7

Слободан Николић

Гимназија

9

Мина Каљевић

III3

Биљана Бојовић

Гимназија

5

 

Резултати Општинског такмичења из српског језика и књижевности, одржаног у Гимназији, 05.03.2017.

Разред: ЧЕТВРТИ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

ОДЕЉЕЊЕ

ПРОФЕСОР

ШКОЛА

ПОЕНИ

Катарина Мишић

IV1

Владимир Димитријевић

Гимназија

11

Сара Новаковић

IV1

Ана Пајевић

Гимназија

9

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.