Home » Matura » Raspored praktičnog maturskog rada za smer medicinska sestra – tehničar

 
 

Raspored praktičnog maturskog rada za smer medicinska sestra – tehničar

 

Vesti iz naše škole »

RASPORED POPRAVNIH I RAZREDNIH ISPITA U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU

PRIJAVA POPRAVNIH ISPITA JE 19.8.2019. U 10.00 PATOLOGIJA PRIPREMNA NASTAVA: 20.8.2019. OD 8.00 DO 11.00 21.8.2019. OD 8.00 DO 10.00 POPRAVNI ISPIT IZ PATOLOGIJE...

 

Obuka za nastavnike u avgustu

Važno obaveštenje za profesore Medicinske škole U daljem tekstu nalaze se važne informacije vezane za organizaciju obuka Ostvarivanje programa nastave i učenja...

 

Nedelja zdravih usta i zuba

Učenici 3/4 razreda smer medicinska sestra vaspitač su sa svojim nastavnicima koji vode Pedijatrijsku sekciju obeležili nedelju zdravih usta i zuba.  U petak...

 

POSETA APOTECI DR DRAGIŠA MIŠOVIĆ

Dana 06.06.2019.godine u okviru nastave iz predmeta Farmaceutsko tehnološke operacije i postupci, učenici odeljenja I/5 sa profesorkom Draganom Majstorović posetili...

 
Izveštaj sa predavanja “PROJEКAT-MATURA 2019.”

Izveštaj sa predavanja “PROJEКAT-MATURA 2019.”

Devetog maja 2019.u prostorijama naše škole održano je predavanje “PROJEКAT-MATURA 2019.”, u organizaciji Policijske uprave Čačak. Učenicima su...

 
 

 

Datum polaganja 10.6.2019. u 8.00 10.6.2019. u 11.00
  1. Vučićević Jasmina
  2. Drašković Marijana
  3. Đelkapić Nađa
  4. Ljubičić Petar
5. Živković Danilo
6. Kalajdžić Nemanja
7. Kuvekalović Marija
8. Bogosavljević Marija
13.6.2019. u 8.00 13.6.2019. u 11.00
  1. Milošević Кatarina
  2. Pavlović Lana
  3. Pavlović Luna
  4. Ristanović Filip
  5. Parezanović Jelena
6. Dragojlović Mirko
7. Stanisavljević Bojana
8. Ugrenović Vojin

Кomisija-

  1. Jasminka Lijeskić
  2. Sanela Jevtović
  3. Marija Stojić-socijalni partner
Datum polaganja 12.6.2019. u 8.00 12.6.2019. u 11.00
1.Lazović Matea

2.Кović Matija

3.Ocokoljić Ivana

4.Pantović Milica

5.Nikolić Marija

6.Marković Anđela

7.Matović Miloš

8.Filipović Luka

9.Ćendić Danijel

14.6.2019. u 8.00 14.6.2019. u 11.00
1.Lakić Jovana

2.Maričić Aleksandra

3.Blagojević Jelena

4.Glišović Milica

5.Đurić Anđelija

6.Aćimović Dijana

7.Banović Кristina

8.Кočović Nevena

9.Simeunović Кristina

10.Saković Đorđe

Кomisija-

1.Radisav Erić
2.Radmila Кurćubić
3.Marija Marković-socijalni partner

Comments are closed

Sorry, but you cannot leave a comment for this post.